Sobota, 19 września 2020

Strona główna

Archiwum

Galerie zdjęć

Toronto rental Stereo Car subcompact Fiat Enterprise rent a weekend special

Historia miejscowości

Parafia

» Informacje» Historia parafii» Cmentarz» Schola» Chór parafialny» Fotokronika

Szkoła

» Historia szkoły» Zespół "Brzezina"» Drużyna Harcerska

Punkt przedszkolny

Koło Gospodyń Wiejskich

OSP Brzeziny

Rada Sołecka

Stowarzyszenie SBiP

» O stowarzyszeniu» Dokumenty» Działalność

Ludzie stąd

Prasa

» Pismo "Brzezina"» Gazetki szkolne» Pismo Parafialne SANCTUS» Biuletyn "Brzezina"» Prasa lokalna

Z naszej kuchni

Rozkłady jazdy

Przydatne kontakty

Relacja z zawodów

2011-04-04

3 kwietnia 2011r. odbyły się pierwsze w tym roku zawody z cyklu Cross Country organizowane przez Kielecki Klub Sportowy Wena. Imprezę zorganizowano w podkieleckiej gminie Bieliny na terenie nieczynnych wyrobisk piachu i Lasów Państwowych w Belnie w pobliżu drogi w kierunku Lublina. Cieszyły się one ogromną frekwencją i zadowoleniem ze strony kibiców i zawodników. Ci pierwsi mieli co oglądać, a zawodnicy wykazali się na wymagającej trasie.

Kibice mogli podziwiać zmagania zawodników w 4 starciach, zależnie od klasy i stopnia zaawansowania uczestników. Naturalnie to co interesowało najbardziej mieszkańców Brzezin to występ naszych zawodników z Brzezińskiego Klubu Motocrossowego „Racing”, z którego startowało aż 11 maszyn. Podczas zmagań nie brakowało dramaturgii i bolesnych upadków, ale były także efektowne podjazdy i wyskoki co było ogromną atrakcją dla widzów. Trasa była bardzo dobrze przygotowana jednak nie każdy zawodnik był w stanie sobie poradzić z trudnym gruntem. Wiele zależało od przygotowania technicznego i kondycyjnego. Walka była zacięta i nikt nie odpuszczał do ostatniego zakrętu.

Klub BKM po tych zawodach może się pochwalić dwoma pucharami: 2 miejsce w klasie Senior 1 zajął Damian Woźniak i 3 miejsce w klasie Junior 85 zajął najmłodszy zawodnik klubu Janek Woś. Tuż za podium w klasie Senior 1 znaleźli się Paweł Bieniek-4 i Tomasz Wieczorek-5.Należy także wspomnieć o innych reprezentantach BKM-u, którzy walczyli w zawodach motocrossowych w Konarach także z sukcesami, Kamil Wojcieszyński zajął 3 miejsce, a tuż za nim na 4 miejscu uplasował się Michał Rybus.

Mateusz Łabęcki

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.


« Powrót do archiwum
© Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin i Podwola