Czwartek, 9 kwietnia 2020

Strona główna

Archiwum

Galerie zdjęć

Toronto rental Stereo Car subcompact Fiat Enterprise rent a weekend special

Historia miejscowości

Parafia

» Informacje» Historia parafii» Cmentarz» Schola» Chór parafialny» Fotokronika

Szkoła

» Historia szkoły» Zespół "Brzezina"» Drużyna Harcerska

Punkt przedszkolny

Koło Gospodyń Wiejskich

OSP Brzeziny

Rada Sołecka

Stowarzyszenie SBiP

» O stowarzyszeniu» Dokumenty» Działalność

Ludzie stąd

Prasa

» Pismo "Brzezina"» Gazetki szkolne» Pismo Parafialne SANCTUS» Biuletyn "Brzezina"» Prasa lokalna

Z naszej kuchni

Rozkłady jazdy

Przydatne kontakty

Szlachetna paczka

2013-11-25

Na terenie gminy Morawica działa akcja SZLACHETNEJ PACZKI. Z terenu naszej gminy pomocy potrzebuje szesnaście rodzin. Każdy może zostać darczyńcą i dołączyć do szlachetnej paczki. Finał akcji odbędzie się 7 - 8 grudnia. W tych dniach przygotowaną paczkę należy dostarczyć do Centrum Samorządowego w Morawicy.

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom żyjącym w trudnej sytuacji materialnej. Co roku angażuje się w pomoc setki tysięcy ludzi: wolontariuszy, darczyńców, a także osoby wspierające projekt finansowo. W tym roku, na terenie gminy Morawica oficjalnie ruszył rejon SZLACHETNEJ PACZKI. Koordynatorem akcji w naszej gminie jest Damian Woźniak.

Na stronie www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona została baza z informacjami o rodzinach w potrzebie. Wystarczy wejść, wybrać rejon i jedną z rodzin, a następnie przygotować dla jej członków paczkę. Projekt można też wesprzeć finansowo poprzez sms lub wpłatę na konto.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu – 501 108 190 Damian Woźniak lub pod email: paczkamorawica@wp.pl

Ruszył też profil na Facebooku – Szlachetna Paczka rejon Morawica. Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia, a także do wsparcia najbardziej potrzebujących rodzin.

http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny


« Powrót do archiwum
© Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin i Podwola