Czwartek, 30 marca 2023

Strona główna

Archiwum

Galerie zdjęć

Toronto rental Stereo Car subcompact Fiat Enterprise rent a weekend special

Historia miejscowości

Parafia

» Informacje» Historia parafii» Cmentarz» Schola» Chór parafialny» Fotokronika

Szkoła

» Historia szkoły» Zespół "Brzezina"» Drużyna Harcerska

Punkt przedszkolny

Koło Gospodyń Wiejskich

OSP Brzeziny

Rada Sołecka

Stowarzyszenie SBiP

» O stowarzyszeniu» Dokumenty» Działalność

Ludzie stąd

Prasa

» Pismo "Brzezina"» Gazetki szkolne» Pismo Parafialne SANCTUS» Biuletyn "Brzezina"» Prasa lokalna

Z naszej kuchni

Rozkłady jazdy

Przydatne kontakty

Kronika wydarzeń przedszkolnych – październik 2015

2015-10-22

W roku szkolnym 2015/2016 w Punkcie Przedszkolnym "Akademia Przedszkolaka" w Brzezinach działają cztery oddziały, w których przebywa 73 dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Znajdują tu opiekę, zabawę i edukację, pomoc logopedyczną oraz smaczny posiłek. Wykwalifikowany personel dba o zapewnienie róznych atrakcji. Dzieci uczestniczą w zajęciach dodatkowych: tańce, gimnastyka korekcyjna, religia, język angielski. Powstał zespół ludowy "Mini-Brzezina", który wystąpił już na Dniach otwartych w Centrum Samorządowym.

Wyjazd do Teatrzyku „Kubuś” w Kielcach

09.10.2015 r. wszystkie grupy przedszkolne udały się na wycieczkę do Teatru „Kubuś” na przedstawienie pt. „Przygody Koziołka Matołka”. Po fantastycznym spektaklu odbyło się spotkanie z aktorką Beatą Orłowską. Dzieci mogły spróbować swoich sił na scenie, poznały pracę aktora oraz rekwizyty, jakimi się posługuje.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

„Smakowite” zajęcia

29.09.2015 r. grupa I przygotowała samodzielnie śniadanie, które zostało potem wspólnie zjedzone. Dzieci przyniosły domowe przetwory oraz świeże pieczywo, z których zrobiły kanapki. Było smacznie i wesoło.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesienne przedstawienie

16.09.2015 r. przedszkolaki z grupy I powitały Panią Jesień przedstawieniem wyreżyserowanym przez wychowawcę grupy Karolinę Chłąd. Scenografię oraz wspaniałe stroje stworzyła pani Dorota Kowalczyk. Dzieci najpierw zaprezentowały się przed kolegami i koleżankami z „Akademii Przedszkolaka”, a o godzinie 13:15 ich występ obejrzeli rodzice oraz pani prezes SPBiP Marianna Węgrzyn. Przedszkolaki odegrały swoje role niczym prawdziwi aktorzy. Dopełnieniem spektaklu były odpowiednio dobrane utwory muzyczne i choreografia taneczna. Oklaskom nie było końca.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Dni Otwarte Gminy

 


« Powrót do archiwum
© Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin i Podwola