Andrzej Malicki

Właściciel firmy „Eurobruk” w Brzezinach. Założył ją w 1991 r. Wcześniej zdobywał kwalifikacje i doświadczenia, pracując za granicą, głównie w Niemczech Zachodnich. Gdy dał się poznać jako świetny fachowiec od układania kostki brukowej, pomyślał, że pora zacząć pracować na własny rachunek. Po założeniu firmy ciągle otrzymywał zamówienia na poważne inwestycje w całych Niemczech. Dużo zrobił też dla własnej gminy, czym przyczynił się do podniesienia jej estetyki.

Firma świadczy kompleksowe usługi budowlane w zakresie placów, parkingów, dróg, usługi transportowe. Właściciel ciągle poszerza zakres swojej działalności i rozbudowuje bazę lokalową. Poza tym aktywnie włącza się w życie naszej gminy, sponsorując różne imprezy gminne i akcje charytatywne, wspiera działalność OSP w Nidzie i Klubu Sportowego „Moravia”.

Firma została wielokrotnie nagrodzona przez takie potentaty jak: Polbruk, Bruk-Bet i Skanska. W 2004 r. została laureatem Srebrnego Kowala przyznawanego dla najlepszych przedsiębiorców w Gminie Morawica, a w 2009 r. otrzymała Złotego Kowala.

logo_wh

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin
Brzeziny, pl. ks. Augusta Żołątkowskiego 1
26-026 Morawica

tel. 507 366 455
email: stowarzyszenie.brzeziny@gmail.com

w sprawach świetlicy: 605 075 365