Bóg się rodzi - wigilijne spotkania

Tradycyjnie w wieczór przed Bożym Narodzeniem rodziny zasiadają do wigilijnego stołu. Bazując na tym zwyczaju różne grupy i społeczności organizują podobne wydarzenia w swoich środowiskach. W Brzezinach w tym roku także odbyły się spotkania wigilijne.

WIGILIA STOWARZYSZENIA

10 grudnia 2022 roku w Świetlicy przy Fontannie zebrali się członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Brzezin, którzy zasiedli przy suto zastawionym stole. Był opłatek, życzenia i wspólne kolędowanie.

WIGILIA STARSZYCH I SAMOTNYCH

W remizie OSP w Brzezinach odbyła się wigilia dla osób starszych i samotnych z terenu gminy Morawica, którą organizował Burmistrz Miasta i Gminy Morawica wraz z MGOPS. Smaczne dania przygotowały członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Brzezinach. Imprezę pomogli zorganizować druhowie OSP.

Galeria zdjęć - KLIKNIJ

WIGILIA PRZEDSZKOLAKÓW

22 grudnia 2022 roku na sali gimnastycznej w SP w Brzezinach odbyło się kolędowanie przygotowane przez Akademię Przedszkolaka w Brzezinach. Grupy przedszkolne w pięknych strojach zaprezentowały pastorałki i kolędy. Następnie wszyscy pracownicy i współpracownicy przedszkola zasiedli do wigilijnego stołu.

fot. zeg

logo_wh

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin
Brzeziny, pl. ks. Augusta Żołątkowskiego 1
26-026 Morawica

tel. 507 366 455
email: stowarzyszenie.brzeziny@gmail.com

w sprawach świetlicy: 605 075 365