Dziękujemy Księże Dariuszu

Dnia 26 czerwca 2014 roku zostały ogłoszone zmiany personalne kapłanów w diecezji kieleckiej.

Ksiądz Biskup Kazimierz Ryczan nominował księdza Dariusza Milera wikariuszem Parafii św. Marcina w Lelowie. Tego dnia odprawił także ostatnią mszę świętą w naszym kościele. Historia zatoczyła krąg, ponieważ ksiądz Dariusz rozpoczął i zakończył posługę w Brzezinach sprawowaniem eucharystii na zakończenie oktawy Bożego Ciała.

Pragniemy serdecznie podziękować księdzu wikariuszowi za wszelkie wsparcie i zaangażowanie w działania w naszej parafii. Dziękujemy za pomoc przy wszystkich dekoracjach i pracach przy kościele. Bardzo często księdza pomoc była niezastąpiona – na pewno tego nie zapomnimy. Dziękujemy także za wszystkie udzielone nam sakramenty, a szczególnie za ten najważniejszy – eucharystię. Bóg zapłać za cierpliwość, skromność i poczucie humoru. Życzymy Księże Darku błogosławieństwa Bożego i opieki Wszystkich Świętych w dalszej posłudze kapłańskiej.

                                                                        Młodzież z parafii

Nowym wikariuszem parafii Brzeziny od dnia 26 czerwca 2014 r. został ks. Waldemar Wrzesień, który ostatnio pracował w parafii Miłosierdzia Bożego w Kazimierzy Wielkiej.

logo_wh

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin
Brzeziny, pl. ks. Augusta Żołątkowskiego 1
26-026 Morawica

tel. 507 366 455
email: stowarzyszenie.brzeziny@gmail.com

w sprawach świetlicy: 605 075 365