Nowy sklep w Brzezinach

17 listopada 2012 roku w Brzezinach przy ul. Chęcińskiej 176a został  otwarty nowy sklep Delikatesy Centrum. Uroczystego poświęcenia dokonał w godzinach porannych ks. proboszcz Jan Pragnący.

Tego dnia i przez kilka kolejnych przes sklep przewinęły się prawdziwe tłumy. Najczęściej kupowanymi produktami były banany i udka, które m.in. obejmowała promocja z okazji otwarcia sklepu. Pierwszego dnia nie zabrakło także innych atrakcji takich jak degustacje, wspólne grillowanie czy gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez konferansjerów. Dużym zainteresowaniem cieszył się także konkurs na dokończenie zdania "W moich Delikatesach Centrum najbardziej lubię..." Nagle okazało się, że w okolicy mieszka wielu wierszokletów. Wyniki konkursu będą znane 24 listopada o godz. 15.00.

Nowo otwarty sklep znajduje się w budynku postawionym przez Andrzeja Malickiego z Brzezin. Oprócz Delikatesów Centrum przewidziano tam także kwiaciarnię, mały lokal gastronomiczny, aptekę, zakład fryzjerski oraz dużą salę weselną.

logo_wh

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin
Brzeziny, pl. ks. Augusta Żołątkowskiego 1
26-026 Morawica

tel. 507 366 455
email: stowarzyszenie.brzeziny@gmail.com

w sprawach świetlicy: 605 075 365