Powiat kielecki zawsze po drodze

Projekt "Turystyczna i gospodarcza kampania promocyjna powiatu kieleckiego” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego. Jego hasło przewodnie to "Powiat kielecki zawsze po drodze". W jego myśl do końca sierpnia w każdej z 19 gmin powiatu kieleckiego staną gabloty o wymiarach 2 na 3 metry, zawierające najważniejsze informacje, między innymi o atrakcjach turystycznych, gospodarce, bazie noclegowej i gastronomicznej.

Duże tablice będą odsyłały do mniejszych, które zostaną ustawione przy atrakcyjnych turystycznie obiektach: zabytkach, pomnikach przyrody, czy miejscach wypoczynku. Na tych z kolei, których będzie 31, znajdą się informacje o obiekcie, jak i o tym, gdzie w pobliżu można się zatrzymać, czyli o agroturystyce, hotelach, numerach telefonów do informacji turystycznej. Wiadomości te zostaną podane w językach polskim, angielskim i niemieckim.

W ramach projektu przed naszym kościołem na początku sierpnia została ustawiona jedna z mniejszych tablic informacyjnych o zabytku brzezińskim. Znajduje się ona na parkingu dolnym obok tablicy umieszczonej przez Urząd Gminy w Morawicy.

Dodatkowo dzięki projektowi możemy odbyć wirtualny spacer po najciekawszych miejscach powiatu na stronie http://atrakcje.powiat.kielce.pl

Zapraszamy do obejrzenia na portalu kościoła w Brzezinach.

logo_wh

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin
Brzeziny, pl. ks. Augusta Żołątkowskiego 1
26-026 Morawica

tel. 507 366 455
email: stowarzyszenie.brzeziny@gmail.com

w sprawach świetlicy: 605 075 365