Świątecznie u maluchów w przedszkolu

Począwszy od „mikołajek”, grudzień upłynął przedszkolakom pod znakiem prezentów i przygotowań świątecznych.

W dniach 18 - 21.12.2012 r. grupa młodsza „Akademii Przedszkolaka” w Brzezinach zorganizowała Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wszystkie ozdoby świąteczne wystawione na kiermaszu przygotowane zostały przez panie przedszkolanki, dzieci a także rodziców, którzy chętnie włączyli się do zabawy, za co serdecznie dziękujemy. A pierniczki mamy Mai rozeszły się w zawrotnym tempie. Pieniądze, jakie pozyskaliśmy ze sprzedaży ozdób świątecznych, przeznaczone zostały na paczkę ze słodyczami dla dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Kielcach przy ul. Pomorskiej 119.

Dnia 21 grudnia 2012 r. maluchy z „Akademii Przedszkolaka” przygotowały z pomocą pań i rodziców Wigilię. Był opłatek, życzenia i świąteczny poczęstunek. Kolędowanie trwało bardzo długo, bo dla niektórych dzieci była to pierwsza wigilia w gronie kolegów i koleżanek z przedszkola.

Za fundusze pozyskane ze sprzedaży ozdób świątecznych na Kiermaszu Bożonarodzeniowym zostały zakupione w dniu 28.12.2012 r. słodycze i dostarczone do Rodzinnego Domu Dziecka w Kielcach przy ulicy Pomorskiej 119. Prowadzący Dom Państwo Moskwa, a zwłaszcza dzieci, bardzo ucieszyli się ze słodkiego upominku i składają podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do jego zakupu.

 

logo_wh

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin
Brzeziny, pl. ks. Augusta Żołątkowskiego 1
26-026 Morawica

tel. 507 366 455
email: stowarzyszenie.brzeziny@gmail.com

w sprawach świetlicy: 605 075 365