Święto Przedszkolaków

W niedzielne popołudnie 18 września 2022 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Brzezinach odbyły się obchody Dnia Przedszkolaka. Wzięły w nich udział dzieci wraz z rodzicami.

Wydarzenie rozpoczęły występy artystyczne przedszkolaków z grup Iskierki, Sówki i Słoneczka. Później kadra pedagogiczna Akademii Przedszkolaka przeprowadziła zabawy taneczne, które wzbudziły wśród uczestników wiele radości.

Następnie na wydarzenie przybył Burmistrz Miasta i Gminy Morawica Marian Buras, który wręczył wszystkim dzieciakom prezenty i oficjalnie rozpoczął działania projektowe "Mali Eksperci od tradycji". W spotkaniu uczestniczyli także Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Brzezin Marianna Węgrzyn, Sołtys Brzezin Ryszard Znój, Radny Damian Woźniak oraz eksperci projektowi. Impreze zakończyło puszczenie w niebo kolorowych balonów.

Dzięki licznej frekwencji było rodzinnie, muzycznie i kolorowo.

Projekt "Mali Eksperci od tradycji"  jest finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030

logo_wh

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin
Brzeziny, pl. ks. Augusta Żołątkowskiego 1
26-026 Morawica

tel. 507 366 455
email: stowarzyszenie.brzeziny@gmail.com

w sprawach świetlicy: 605 075 365