Szlachetna paczka

Na terenie gminy Morawica działa akcja SZLACHETNEJ PACZKI. Z terenu naszej gminy pomocy potrzebuje szesnaście rodzin. Każdy może zostać darczyńcą i dołączyć do szlachetnej paczki. Finał akcji odbędzie się 7 - 8 grudnia. W tych dniach przygotowaną paczkę należy dostarczyć do Centrum Samorządowego w Morawicy.

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom żyjącym w trudnej sytuacji materialnej. Co roku angażuje się w pomoc setki tysięcy ludzi: wolontariuszy, darczyńców, a także osoby wspierające projekt finansowo. W tym roku, na terenie gminy Morawica oficjalnie ruszył rejon SZLACHETNEJ PACZKI. Koordynatorem akcji w naszej gminie jest Damian Woźniak.

Na stronie www.szlachetnapaczka.pl uruchomiona została baza z informacjami o rodzinach w potrzebie. Wystarczy wejść, wybrać rejon i jedną z rodzin, a następnie przygotować dla jej członków paczkę. Projekt można też wesprzeć finansowo poprzez sms lub wpłatę na konto.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu – 501 108 190 Damian Woźniak lub pod email: paczkamorawica@wp.pl

Ruszył też profil na Facebooku – Szlachetna Paczka rejon Morawica. Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia, a także do wsparcia najbardziej potrzebujących rodzin.

http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny

logo_wh

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin
Brzeziny, pl. ks. Augusta Żołątkowskiego 1
26-026 Morawica

tel. 507 366 455
email: stowarzyszenie.brzeziny@gmail.com

w sprawach świetlicy: 605 075 365