Zaproszenie

Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin i Podwola wraz z wójtem Gminy Morawica, Zespołem Szkół im. Jana Pawła II w Brzezinach, KGW Brzeziny, OSP Brzeziny oraz Radami Sołeckimi z Brzezin i Podwola zapraszają na VI Festyn Rodzinny w centrum Brzezin. Odbędzie się on w niedzielę 18 maja w godzinach 14.00-17.30

Podczas imprezy przewidziano występy artystyczne, liczne konkursy i atrakcje dla młodszych i starszych, a także pyszny poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Brzezin. Już po raz drugi sołtysi z terenu gminy będą rywalizować w Miniturnieju Sołtysów. Tego dnia odbędzie się również nadanie nazwy placu ks. Augusta Żołątkowskiego oraz otwarcie i poświęcenie Świetlicy Wiejskiej „Przy Fontannie”.

Festyn będzie podsumowaniem projektu pn. „Wyposażenie świetlicy wiejskiej w Brzezinach”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach konkursu ogłoszonego przez Lokalną Grupę Działania „Perły Czarnej Nidy”, działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Środki na wkład własny przekazała Gmina Morawica.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Brzezin, Podwola i okolicy.

 

logo_wh

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin
Brzeziny, pl. ks. Augusta Żołątkowskiego 1
26-026 Morawica

tel. 507 366 455
email: stowarzyszenie.brzeziny@gmail.com

w sprawach świetlicy: 605 075 365