Zaproszenie na Piknik do Brzezin

22 lipca b.r. w godzinach 15.00-19.00 odbędzie się IV Brzeziński Piknik Artystyczny zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin i Podwola. Celem organizowanych od czterech lat Pikników jest promowanie artystów z gminy Morawica i spoza gminy, artystów znanych, ale przede wszystkim tych mniej znanych, którzy tworzą w zaciszu swego domu. Organizatorzy pragną umożliwić szerszemu gronu obcowanie ze sztuką, doznanie wrażeń estetycznych, wspólną zabawę. Prezentowana jest sztuka różnego rodzaju: malarstwo, rzeźba, poezja, muzyka, fotografika, haft, florystyka, tworzenie biżuterii, ale i…  kulinaria, np. tworzenie nalewek.

Tegorocznemu Piknikowi towarzyszyć będzie wiele imprez dodatkowych, m.in.: 3. Bieg o Laur Brzezin, rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Piękno w drewnie ukryte” – architektura drewniana w Gminie Morawica,  plener malarski, którego efekty zostaną zaprezentowane podczas Pikniku, konkurs nalewek regionalnych. Oprócz tego zostaną zorganizowane wystawy rękodzieła, odbędą się występy i konkursy.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Pikniku i w wymienionych konkurencjach. Spotkajmy się wszyscy na placu rekreacyjno-sportowym w Brzezinach w niedzielę 22 lipca o godz. 15.00.

logo_wh

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin
Brzeziny, pl. ks. Augusta Żołątkowskiego 1
26-026 Morawica

tel. 507 366 455
email: stowarzyszenie.brzeziny@gmail.com

w sprawach świetlicy: 605 075 365