Żegnaj przedszkole - witaj szkoło!

29 czerwca b.r. w Akademii Przedszkolaka w Brzezinach odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2011/2012 oraz pożegnania 22 dzieci z grupy starszej, które właśnie tego dnia, kończyły edukację w naszym przedszkolu.

W uroczystości, oprócz wszystkich przedszkolaków, ich rodziców oraz pracowników naszej placówki, udział wzięli zaproszeni goście tj;

Wójt gminy Morawica - Marian Buras
Przewodniczący Rady Gminy - Janusz Wojtyś
Prezes Stowarzyszenia Brzezin i Podwola - Maria Wegrzyn,

oraz nauczycielki uczące starszaki w naszym przedszkolu tj.:

Alicja Zawadzka - wychowanie przedszkolne,
Aleksandra Głodek - język angielski,
Beata Podgajna - rytmika,

a także panie pracujące w kuchni szkolnej, gdzie  stołują się nasze przedszkolaki.

Pod  przewodnictwem swojej wychowawczyni Joanny Strójwąs, na zakończenie przedszkola, dzieci przygotowały okolicznościową akademię. Podsumowały w niej swoje dokonania w przedszkolu, serdecznie podziękowały wszystkim za opiekę i pożegnały sie z młodszymi kolegami. Maluchy oczywiście nie pozostały dłużne i wraz ze swoją wychowawczynią Anetą Armańską wierszem i piosenką pożegnały swoich starszych kolegów.

Dopełnieniem całej uroczystości było wręczenie odchodzącym starszakom pięknych pamiątkowych dyplomów, różków ze słodyczami, a od maluchów - drobnych upominków.

Ponadto dzieci, kończące przedszkole wraz ze swoimi rodzicami wyraziły swoją wdzięczność, wręczając piękne kwiaty i pamiątkowe dyplomy-podziękowania wszystkim nauczycielom, pracownikom i zaproszonym gościom, dziękując serdecznie za ich pracę i trud włożony w ich w ich wychowanie.

/J.S/

logo_wh

Kontakt

Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin
Brzeziny, pl. ks. Augusta Żołątkowskiego 1
26-026 Morawica

tel. 507 366 455
email: stowarzyszenie.brzeziny@gmail.com

w sprawach świetlicy: 605 075 365